Sesja centrum szkoleniowo – konferencyjnego Green Business Center

Odsłony: 32

Lubię atrakcyjne i ciekawe przestrzenie. Jedną z nich jest Green Business Center, którego sesję miałem okazję wykonać. Jest to nowe centrum szkoleniowo – konferencyjne, które znajduje się w Warszawie, przy ulicy Leszno 12.

Słowo klucz: “biophilic design”

Recepcja oraz cz wsplna Green Business Center

Biophilic design to trend, który zyskuje coraz większą popularność. Jest to nazwa aranżacji przestrzeni w taki sposób, aby przebywający w niej czuli się jak najbliżej natury. Z tego względu w takich pomieszczeniach znajdziemy ściany z mchu, kawałki lasów zamknięte w szkle (polecam!) czy naturalne dodatki. Obecność roślin pozwala na naturalne filtrowanie powietrza, tworząc specyficzny i korzystny dla zdrowia oraz samopoczucia mikroklimat.

Strefa relaksu, gdzie uczestnicy szkole mog odpocz i zintegrowa si

Green Business Center to miejsce bliskie naturze

Nie inaczej jest w Green Business Center – miejscu, które było bohaterem mojej sesji. Właścicielki zadbały o to, aby uczestnicy szkoleń, konferencji i innych wydarzeń biznesowych czuli się maksymalnie komfortowo.

Maa sala, idealna do kameralnych spotka

Centrum składa się łącznie z trzech sal szkoleniowych, części wspólnej oraz bufetu cateringowego. Miejsca te mogą być odpowiednio aranżowane pod potrzeby wynajmujących oraz scenariuszy szkoleń bądź konferencji. Na parapetach znajdziemy rośliny zamknięte w słojach, w części wspólnej wygodne pufy oraz sofę, które pomagają integrować się zespołowi.

Przestrzeń kreatywna dostosowana pod potrzeby

Sala szkoleniowa, ktr mona zaaranowa odpowiednio do scenariusza zaj

Rozkład sal również został dobrze przemyślany – do dyspozycji mamy odpowiednio małą salkę na 4 osoby, salę szkoleniową z tablicą interaktywną na kilkanaście miejscu lub największą – konferencyjną, gdzie zmieści się kilkadziesiąt uczestników.

Sala konferencyjna, ktra pomieci kilkadziesit osb

Razem daje to obraz przestrzeni stworzonej idealnie dla osób, które lubią odkrywać nowe, inspirujące miejsca, oraz jednocześnie poszukują spokoju i ciszy, która sprzyja rozwijaniu projektów i szkoleniu. Wszyscy Ci powinni odwiedzić Green Business Center.