Woronicza – idealne mieszkanie na krótki najem

Views: 67

Styczeń jest często okresem, w którym obserwujemy zastój na rynku nieruchomości. 2019 rok pod tym względem jest wyjątkiem – zleceń na sesje nieruchomości jest bardzo dużo. Dzisiaj zobaczycie jak wygląda przytulne mieszkanie na ulicy Woronicza w Warszawie. Dwie sypialnie, dwie łazienki (urządzone w różnym stylu) oraz duży salon połączony z kuchnią.

Sesję zdjęciową mieszkania zrealizowano dla stałej klientki, a jej specjalnością są mieszkania pod krótki najem. Plusem tej nieruchomości jest lokalizacja – daleko od ścisłego centrum, ale za to blisko biurowców na Mordorze. Dla osób szukających mieszkania blisko swojego miejsca pracy jak znalazł. Tym bardziej, jeśli są to pracownicy przyjeżdżający tylko na kilka dni.

W przypadku samej nieruchomości na uwagę na pewno zwraca ciekawy układ mieszkania. Zaraz po wejściu przechodzimy płynnie do salonu połączonego z dobrze wyposażoną kuchnią. Po lewej oraz po prawej stronie od wejścia, naprzeciw siebie, znajdziemy łazienki oraz sypialnie. Pokoje te zostały ułożone w pary. Co interesujące, właściciele zadbali o detale. Zwróćcie uwagę na odmienne style wykonania łazienek. Całe mieszkanie dosłownie tonie w świetle za sprawą dużych okien – to wielki plus.