Hotel Astoria Fly niedaleko Modlina – sesja zdjęciowa

Views: 53

To do tej pory absolutny hit jeśli chodzi o realizacje, jakie miałem okazję wykonywać w 2019 roku, ze względu na to, że była to największa tego typu nieruchomość, jaką miałem okazję fotografować. Hotel Astoria Fly niedaleko Modlina powstał, aby obsłużyć pasażerów znajdującego się nieopodal lotniska, zapewniając im komfortowy wypoczynek.

Recepcja hotelu
Wystrj i design recepcji sprawia, e ju od samego pocztku czujemy si komfortowo

Hotel nie należy do dużych – składa się z kilkunastu pokoi położonych na parterze oraz piętrze. Goście mogą skorzystać również z dużego parkingu oraz jadalni, która serwuje nie tylko śniadania ale i obiady. Ci, którzy oczekują na poranny lot, z pewnością ucieszy możliwość zjedzenia obiadu od 5 rano. Nie ma także problemów z transferem lotniskowym, co dla osób, które szukają noclegu przed zbliżającym się wylotem jest bardzo dużym udogodnieniem.

Osoby chcące odpocząć przed lotem to nie jedyni goście Astorii

Podróżni udający się na lotnisko w Modlinie to nie jedyna grupa, która skorzysta z hotelu Astoria Fly. Dzięki swojemu położeniu, hotel może pełnić funkcję bazy wypadowej do spływów kajakowych. W Pomiechówku bowiem mamy możliwość skorzystania z tej formy rekreacji oraz spłynięcia trasą, którą prowadzi koryto rzeki Wkry. Tym samym, to świetna okazja, np. dla grupy przyjaciół, którzy chcą nie tylko odpocząć na łonie natury, ale także bez obaw wykorzystać weekend i dostępne w okolicy możliwości spędzenia wolnego czasu.

Kady z pokoi ma swj indywidualny charakter

Wracając jeszcze do samego hotelu i jego wystroju. Każdy z pokoi ma unikalny kolor przewodni, możemy więc natrafić na dodatki w kolorze seledynowym, brązowym czy purpurowym. Dodatkowo, dla gości czekają toalety z kabiną prysznicową, oczywiście ulokowane w każdym z wnętrz.

Dwuosobowy pokj, kady z nich zosta wyposaony we wasn azienk

Podsumowując, hotel Astoria Fly spodoba się osobom szukającym komfortowego i niedrogiego odpoczynku. Pomimo atrakcyjnej ceny, możemy być pewni, że na miejscu otrzymamy wszelką pomoc, a nasz odpoczynek będzie zawsze komfortowy. Zjemy również śniadanie czy obiad, dzięki hotelowej jadalni. Z mojej strony mogę tylko polecić to miejsce! I nie jestem w tym odosobniony, popatrzcie tylko na wysoką ocenę w wyszukiwarce Google czy na Booking.com.

Jadalnia hotelu

Jeśli jesteście ciekawi innych moich realizacji, sprawdźcie moje portfolio zdjęć nieruchomości.