Ekskluzywny apartament niedaleko SGH – sesja zdjęciowa dla Salonn Nieruchomości

Odsłony: 43

Na wiosnę 2019 roku miałem okazję współpracować z agencją Salonn Nieruchomości, gdzie wykonywałem dla niej kilka bardzo ciekawych sesji nieruchomości z górnej półki. Dzisiaj zabiorę Was niedaleko budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie znajdował się ekskluzywny apartament, którego sesję miałem okazje wykonać.

Ten ekskluzywny apartament mieścił się na jednym z ostatnich pięter zbudowanego w pierwszej dekadzie XXI wieku zamkniętego osiedla. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu, okna mieszkania wychodziły z jednej strony na okoliczny park, z drugiej zaś mogliśmy zobaczyć szczyty mokotowskich kamienic. Piękny widok. Jakby tego było mało, kupujący mieli do dyspozycji duży balkon. Było na nim dość miejsca do zorganizowania małego przyjęcia, a na pewno do tego, aby móc na nim odpocząć po ciężkim dniu pracy. Widok rozpościerający się z niego wynagradzał wiele.

Poza dużym balkonem, który biegł wzdłuż mieszkania, kupujący otrzymywali porządne 80 metrów powierzchni użytkowej. Oprócz standardowego dużego salonu oraz widnej kuchni, kupujący otrzymywali także dwa kolejne pokoje. Te zaaranżowano na sypialnię oraz biuro, gdzie dotychczasowy właściciel mógł w spokoju i skupieniu pracować nad kolejnymi projektami. Jakby tego było mało, mieszkanie wyposażono w dwie duże łazienki z kabiną prysznicową oraz wanną.

Mając na uwadze standard premium, w jakim wykonane było to mieszkanie, na uwagę kupujących z pewnością zwróciły elementy wykończenia. Właściciel zadbał, aby poszczególne składowe mieszkania nadawały mu odpowiedniego klimatu. Takie jak podłoga z ciemnego drewna czy wysokiej klasy boazeria w łazienkach czy w kuchni.

Ten ekskluzywny apartament to z pewnością jedno z ciekawszych mieszkań, jakie dane mi było fotografować w 2019 roku. Z informacji uzyskanych od Agencji wiem, że cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem. Tym bardziej mnie to cieszy, że pomogłem zbudować dobre publicity tego ogłoszenia.

Zapraszam również do obejrzenia innych moich realizacji zdjęć nieruchomości.

One thought on “Ekskluzywny apartament niedaleko SGH – sesja zdjęciowa dla Salonn Nieruchomości

Comments are closed.