RobeConcept – sesja dla producenta designerskich mebli

Views: 33

Oprócz zdjęć nieruchomości, przyjmuję również zlecenia produktowe. Od długiego czasu współpracuję z RobeConcept – producentem mebli z Piotrkowa Trybunalskiego. Firma ma swój showroom oraz klientów w Warszawie, toteż była to dobra okazja, aby połączyć siły.

Sofa wraz z kcikiem na ksiki

Tego typu sesje zdjęciowe są mi szczególnie bliskie. Firma wykonuje projekty mebli pod zamówienie swoich klientów. Jedna z takich realizacji znajdowała się na Dolnym Mokotowie, gdzie w odnowionej kawalerce zaprojektowano od nowa jej układ.

Kuchnia z widokiem na natur

Mieszkanie, pomimo bycia typowym M1 charakteryzowało się bardzo przemyślanym układem. Aneks kuchenny czy łóżko zostały sprytnie wkomponowane we wnęki oraz odnogi mieszkania, pozostawiając sporo miejsca.

ko wkomponowane we wnk mieszkania

Całość mieszkania, które jak przystało na standardy mokotowskiej przedwojennej kamienicy, charakteryzowała się dużymi oknami, zapewniającymi odpowiednie nasłonecznienie oraz wysokimi sufitami. Okna wychodziły zarówno na ulicę jak i na podwórko. Dość, powiedzieć, że okolica jest bardzo spokojna, a bliskość Wisły dodatkowo czyni z tego miejsca bardzo atrakcyjną lokalizację.

Meble od RobeConcept dopełniły bardzo dobrego już wrażenia. Całość zaprojektowano tak, aby utrzymać jednolitą i konsekwentną kolorystykę przestrzeni. Paletą kolorów stanowią biele, granaty, patyny, szarości oraz brązy. Zwróćcie uwagę także na to, jak poszczególne przedmioty dopełniają obraz mieszkania. Zabudowa części dziennej zaś w formie szaf jest neutralna dla naszego poczucia przestrzeni – coś, co rzadko kiedy udaje się osiągnąć.

Szafy nie zabieraj nam przestrzeni, dopeniajc mieszkanie

Oczywiście, jeśli jesteście ciekawi innych moich sesji zdjęciowych nieruchomości, zapraszam do portfolio BSHOTS. Więcej wpisów już wkrótce!