Sesja zdjęciowa apartamentu w centrum Warszawy

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (3)

Odsłony: 91

W ostatnim czasie miałem okazję wykonywać sesję zdjęciowa apartamentu w centrum Warszawy. Zawsze z ekscytacją podchodzę do takich zleceń, mając na uwadze fakt, że często są to nieruchomości typu premium. Tak było w tym przypadku.

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (4)

To już drugie zlecenie, które wykonywałem dla tego klienta. Obie nieruchomości zostały zlokalizowane w centrum Warszawy, co dla potencjalnych kupujących z pewnością będzie dużym plusem. Najnowsza sesja zdjęciowa apartamentu miała miejsce pod koniec marca. Jest mi niezmiernie miło podzielić się z Wami najnowszymi zdjęciami!

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (2)
Mieszkanie dziki duym oknom zalane jest socem

Na mieszkanie składała się duża sypialnia, salon połączony z kuchnią oraz całkiem spory balkon. Całe mieszkanie było bardzo widne – na pewno docenicie ilość światła, która wpada przez cały dzień do środka.

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (3)
Meble stanowi du warto dodan tej nieruchomoci

Nieruchomość została również kompletnie wyposażona pod kątem mebli – zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i sypialnię. Zostały one dobrane ze smakiem i z dbałością o szczegóły – o żadnej IKEI tutaj mowy być nie może. Zwróćcie także uwagę na dodatki, w salonie oraz w sypialni a ścianach wiszą obrazy, a dodatkowe lampy zostały ustawione tak, aby dopełniać oświetleniem pomieszczenia.

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (1)

Sprzedający nie zapomniał także o elektronice. Mam tu na myśli przede wszystkim salon, gdzie znajdziemy wielocalowy płaski telewizor zawieszony na specjalnym stelażu jak i głośniki od Harmana Kardona. Tak stworzony kącik dopełnia długa i wygodna sofa, na której nie tylko obejrzymy ulubiony film i serial, ale komfortowo wypoczniemy, czytając na przykład książkę.

Sesja apartamentu w centrum Warszawy (6)

Jeżeli jesteście zainteresowani podobnymi realizacjami, znajdziecie je w portfolio BSHOTS.