Sesja zdjęciowa mieszkania w Wołominie – świetne mieszkanie w dobrej cenie

Views: 265

Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej cenie, warto rozważyć lokalizacje inne niż Warszawa. Świetnym pomysłem na zakup upragnionego m4 jest wybór jednej z nieruchomości, które znajdują się w sąsiedztwie stolicy. Czy to będzie Piastów, Pruszków czy Piaseczno, ważne jest aby miejscowość była dobrze skomunikowana ze stolicą. W końcu to właśnie tam najczęściej pracujemy. Nic dziwnego, że sesja zdjęciowa mieszkania w Wołominie posłużyła mi za ilustracje do tego artykułu.

Sesja zdjęciowa kuchni w mieszkaniu w Wołominie

Wołomin to miasto oddalone o 20 minut drogi kolejką SKM od Warszawy w stronę wschodnią Wybierając kolej możemy się tam dostać najczęściej wsiadając do składu na Dworcu Wileńskim. Są także kursy odchodzące z głównej magistrali kolejowej stolicy, a więc przez Warszawę Zachodnią, Centralną oraz Wschodnią.

Sesja zdjęciowa mieszkania w Wołominie była moją pierwszą tak daleką realizacją poza granicami administracyjnymi stolicy. Okazuje się, że mieszkanie w miejscu dobrze skomunikowanym, niemniej oddalonym od metropolii ma swoje plusy.

Sesja zdjęciowa odświeżonej łazienki

Mieszkania pod Warszawą wygrywają ceną

Nie ma tutaj nic zaskakującego. Decydując się na mieszkanie pod miastem możemy być praktycznie pewni, że w rozliczeniu na m2 zapłacimy po prostu mniej. Oczywiście, są tutaj wyjątki jak wille w Konstancinie Jeziornej czy w Izabelinie, niemniej wyżej przytoczone miejscowości będą gwarantem dobrego życia.

Salon mieszkania

I tak, w czasie kiedy w Warszawie cena za metr kwadratowy mieszkania przekroczyła w pierwszym kwartale 2020 roku 10 000 zł (tak, słownie: dziesięć tysięcy złotych), wydatek lekko ponad 6 tysięcy złotych za metr kwadratowy jest bliżej zasięgu ręki.

Salon mieszkania, widok na ścianę

Często mieszkania oferowane w podwarszawskich miejscowościach posiadają większy metraż od stołecznych. Wiąże się to z kilkoma powodami. Przede wszystkim, jeśli ceny gruntów są niższe, toteż deweloperzy mogą zaoferować lepsze ceny przy zachowaniu swojej marży. Bierze się także pod uwagę odległość od stolicy. Jeśli nie mamy kwadransa do Marszałkowskiej oczywistym jest, że musimy zyskać coś w zamian. Często zatem otrzymujemy mieszkania w spokojniejszej okolicy, z mniejszą ilością sąsiadów. Normą są albo mieszkania w kilkupiętrowym bloku lub w szeregówce. W ostatnich latach bliskie mi okolice Ząbek, Marek czy Kobyłki zaroiły się od takich inwestycji.

Korytarz mieszkania w Wołominie

Zatem, czy kupno mieszkania pod Warszawą to dobry pomysł? Aby zilustrować kilka wolnych myśli , które miałem na ten temat, za przykład posłużyła mi sesja zdjęciowa mieszkania w Wołominie. Ponad 60 metrów kwadratowych powierzchni, dobrej jakości wykończenie, blisko szkoła oraz spokojna dzielnica. Czego więcej potrzeba? Dla chętnych służę kontaktem do mojego Klienta, który wykonuje właśnie takie realizacje mieszkań, strona “Kontakt” mojej strony jest Wasza.