Sesja mieszkania pod krótki najem przy ul. Racławickiej

Salon połączono z sypialnią

Odsłony: 126

Nieruchomości przeznaczone na najem krótkoterminowy zdobyły w ostatnich latach sporą popularność. Głównie ze względu na wyższy zwrot z inwestycji w przypadku przeznaczenia takiego m pod tego typu działalność. Jeśli posiadamy mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta odwiedzanego przez turystów, warto zainteresować się umieszczeniem oferty na jednym z popularnych serwisów tego typu, jak choćby Airbnb.com czy Booking.com. Przed Wami sesja mieszkania pod krótki najem.

Sesja lotnicza dron Warszawa
Widok na centrum pokazuje potencjalnym wynajmujcym blisko do centrum oraz ssiedztwo zieleni.

Mieszkanie przeznaczone pod najem krótkoterminowy ma również swoje minusy, w porównaniu do klasycznego najmu długoterminowego. Przede wszystkim, jeśli chcemy aby generowało ono większy przychód, musimy się odpowiednio o nie zatroszczyć. Oznacza to o wiele częstsze wizyty, zgodnie z częstotliwości z jaką opuszczają je nasi goście. Wszak musimy po nich niekiedy posprzątać i przygotować je na koleją wizytę. Dobrze zorganizowana logistyka przyniesie zysk, w postaci lepszych ocen (wynajmujący zostawiają nam zawsze recenzje) a w dłuższej perspektywie – większej ilości klientów (jeśli utrzymamy wysoki poziom).

Zdjęcie kuchni wraz z widokiem na salon
Cz jadalna kuchni zostaa oddzielona fragmentem ciany od reszty mieszkania. Za oknem – widok na ROD.

Sesja mieszkania pod krótki najem

Salon połączono z sypialnią
Salon poczono z sypialni, dodajc do niego kilka kolorowych dodatkw, ktre oywiaj przestrze.

Mieszkania, które szczególnie warto “oddawać” pod najem krótkoterminowy to najczęściej właśnie kawalerki. Nie inaczej było w przypadku m1, które miałem okazję fotografować przy ulicy Racławickiej w Warszawie. Oprócz standardowych zdjęć wnętrza pokusiłem się o przetestowanie mojego drona – kilka ujęć z podniebnej perspektywy z pewnością okazało się przydatnych. Tym bardziej, że mieszkanie znajdowało się nieopodal stacji metra.

Sesja mieszkania pod krótki najem - bliskość metra
M1 znajdowao si niedaleko stacji metra, co czynio z niego wietny wybr.

Dużym plusem tej lokalizacji, oprócz bycia w świetnym punkcie komunikacyjnym, było to, że okna wychodziły na Rodzinny Ogród Działkowy przy ulicy Odyńca. Po długim dniu spędzonym “na mieście”, będzie to z pewnością kojący widok dla odwiedzających. Dzięki balkonowi, będzie można się dodatkowo zrelaksować.

Kuchnia wynajmowanego mieszkania
Due okna wychodzce na balkon i ogrody dziakowe z pewnoci spodobaj si wynajmujcym.

Jeżeli chcecie wynająć to mieszkanie, możecie to zrobić poprzez AirBNB.

To nie jedyne mieszkanie pod krótki najem, które sesję wykonywałem. Jeśli jesteście ciekawi innych realizacji, zobaczcie inne sesje zdjęciowe mieszkań pod wynajem.