Sesja mieszkania na warszawskiej Pradze

Views: 49

Kolejnym zleceniem, które wykonywałem dla mojego klienta była sesja mieszkania na warszawskiej Pradze. Nieruchomość znajdowała się w wybornej lokalizacji – blisko metra, sklepów oraz Wisły i była wystawiona na sprzedaż. Jak zazwyczaj moim zadaniem było wykonanie zdjęć nieruchomości, które będą stanowiły znaczącą wartość dodaną do oferty.

Na nieruchomość składało się 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz przestronny przedpokój. Całość została otrzymana w brązach i bielach, przez co mieszkanie było bardzo przytulne.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont, a z mebli została tylko zabudowa kuchenna, która i tak została wymieniona na nową. Mieszkanie w zasadzie zostało idealnie przygotowane do szybkiego wprowadzenia się, jego standard oraz lokalizacja czyniła z niego atrakcyjną ofertę.

Uwagę należy przede wszystkim zwrócić na duże okna wraz z balkonem, które gwarantują, że będziemy mieli odpowiednie nasłonecznienie przez dużą część dnia. Bliskość drzew oraz umiejscowienie mieszkania od strony podwórka gwarantują z kolei ciszę i spokój, i to nawet przy lokalizacji znajdującej się w centrum ruchliwej dzielnicy.

Dzięki inicjatywie sprzedających, ciekawie zaaranżowano jeden z kątów w salonie. Przypomniało mi to jedną ze scenek z katalogu pewnej designerskiej marki i w mojej ocenie ciekawie wyróżniało mieszkanie na tle innych tego typu ofert.

Jeśli jesteście zainteresowani innymi sesjami nieruchomości, które wykonywałem znajdziecie je w moim portfolio zdjęć nieruchomości. Szukacie fotografa do sesji? Zachęcam do kontaktu!